Mikulás
Egy év után újra kaptunk egy szép üzenetet a Mikulás bácsitól. Ezért szeretettel továbbítjuk minden kedves gyereknek ezt a szép üzenetet:
Kedves Gyerekek!
A helyi önkormányzat meghívásának eleget téve, az idén is ellátogatok közétek, hogy egy kis örömet és meglepetést hozzak nektek.
Ezért 2025. december 5-én (pénteken), 16.00 órától a segítőimmel bejárjuk egész Bodokot.
Minden gyereket, aki a kapuja előtt fog várni egy kis édességgel fogok megajándékozni.
Utazásom a Kenderes utcán fog kezdődni, és hogy ne fázzatok meg várakozás közben, az útvonalamról folyamatosan értesítve lesztek. Türelmesen figyeljetek!
Hamarosan találkozunk!
Mikulás bácsi