A picture

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obecný rozhlas


MS_logo_


VC

Užitočné odkazy

Mobilná aplikácia

v obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

google playApp store

Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, piatok 1. 3. 2024
mierny dážď 12 °C 9 °C
mierny dážď, dosť čerstvý juhovýchodný vietor
vietorJV, 6.28m/s
tlak1010hPa
vlhkosť83%
zrážky4.08mm

Obsah

Parkujte ohľaduplne (alias Parkuj ako Karol...)

Typ: obec
Parkovanie Milí Bodočania a návštevníci našej obce,
touto cestou Vás prosíme, aby ste boli pri parkovaní vašich motorových vozidiel ohľaduplný, rešpektovali zákon č. 8/2009 o cestnej premávke spočívajúci v parkovaní motorových vozidiel na ceste ako aj na chodníkoch v obci a neparkovali tak ani na našich cestách, chodníkoch či verejných priestranstvách.

Pre parkovanie, prosíme, využite svoje dvory. 
Ďakujeme, že aj Vy prispievate
k bezpečnému a estetickému Bodoku 🙂 

Dovolili sme reagovať na aktuálnu situáciu ohľadom parkovania v našej obci trochu humornou formou.

To však neznamená, že situáciu berieme na ľahkú váhu. Práve naopak. Obec Dolné Obdokovce bude musieť reagovať v prípade porušovania Zákona č. 8/2009 o cestnej premávke spočívajúcej v parkovaní motorových vozidiel na ceste a chodníkoch už trochu prísnejšie. Veríme však, že k tomuto kroku nepríde :)


Parkuj_ako_Karol


Vytvorené: 1. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 28. 4. 2021 12:04
Autor: Admin