A picture

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

MS_logo_


COVID-19 - all informations

Užitočné odkazy

Mobilná aplikácia

v obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

google playApp store

Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, streda 25. 5. 2022
slabý dážď 20 °C 11 °C
slabý dážď, dosť čerstvý severozápadný vietor
vietorSZ, 6.63m/s
tlak1013hPa
vlhkosť70%
zrážky0.3mm

Obsah

Zelenšia budúcnosť pre Bodok

Typ: ostatné | obec
vysdabaDávame vám do pozornosti možnosť bezplatného a neobmedzeného odberu stromčekov na výsadbu (borovica, smrek), ktoré sme dostali do daru od spoločnosti T-Agro v spolupráci so starostom našej obce, pánom Pauliszom. Stromčeky sú k dispozícii k odberu na zbernom dvore počas otváracích hodín.

Dávame vám do pozornosti možnosť bezplatného a neobmedzeného odberu stromčekov na výsadbu (borovica, smrek), ktoré sme dostali do daru od spoločnosti T-Agro v spolupráci so starostom našej obce, pánom Pauliszom. Stromčeky sú k dispozícii k odberu na zbernom dvore počas otváracích hodín.

 

Jediná podmienka: vysadenie stromčeku výlučne v katastri obce Dolné Obdokovce na pozemku vo svojom vlastníctve.

POZOR! Možnosť zapojiť sa do súťaže:

Občan našej obce, ktorý vysadí najviac stromčekov do 15.6.2022 (vrátane) získa darčekovú poukážku na kúpu záhradkárskych potrieb v hodnote 300€. Počet vysadených stromčekov je potrebné preukázať fotodokumentáciou, pričom sa berie do úvahy počet prebratých stromčekov a počet stromčekov na fotografii(ách).

Fotodokumentácia:

Potrebné je zaslať fotografiu(e) už vysadených (všetkých) stromčekov tak, aby bolo jednoznačne možné posúdiť množstvo vysadených stromčekov. Následne komisia súťaže fyzicky skontroluje pravdivosť počtu vysadených stromčekov 5-tich občanov s ich najväčším odberom.

 

  • Predmet:
    • Súťaž - Zelenšia budúcnosť pre Bodok
  • Telo správy:
    • Meno, Priezvisko, telefónny kontakt
  • Príloha:
    • Fotografia(e) podľa vyššie uvedených inštrukcií

 

Výhercu vyhlásime 3. júla 2022 počas bodockých hodových slávností počas prestávky hodového futbalového zápasu. Výhercu budeme v prípade jeho neprítomnosti kontaktovať.

Ďalšie podrobnosti o súťaži u starostu obce, Ing. Mariána Paulisza na telefónnom čísle +421 907 138 139.


Vytvorené: 14. 5. 2022
Posledná aktualizácia: 14. 5. 2022 09:30
Autor: admin