A picture

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

COVID-19 - all informations

Užitočné odkazy

Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, štvrtok 22. 10. 2020
polojasno 15 °C 9 °C
polojasno, mierny východný vietor
vietorV, 4.15m/s
tlak1021hPa
vlhkosť65%

Mobilná aplikácia

v obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

google playApp store

Obsah

Oberačkové slávnosti 2017

Dňa 28. októbra 2017 sa v kultúrnom dome obce Dolné Obdokovce konali oberačkové slávnosti, na ktorých sa predstavil ženský spevácky súbor - Alsóbodoki Menyecskekórus, ale odvahu našli aj najmenší občania, ktorí sa svojimi pravidelnými vystúpeniami podieľajú na udržateľnom rozvoji našej kultúry a nehmotnom bohatstve.

Dňa 28. októbra 2017 sa v kultúrnom dome obce Dolné Obdokovce konali oberačkové slávnosti, na ktorých sa predstavil ženský spevácky súbor - Alsóbodoki Menyecskekórus, ale odvahu našli aj najmenší občania, ktorí sa svojimi pravidelnými vystúpeniami podieľajú na udržateľnom rozvoji našej kultúry a nehmotnom bohatstve. Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať rodičom, starým rodičom a pani učiteľkám za prípravu a inšpiráciu tak cenných aktivít ako nikdy pred tým. 

Svojím vystúpením nás mal poctiť aj folklórny súbor z partnerskej obce Balatonfőkajár, avšak zo zdravotných dôvod mnohých členov súboru sa nemohli v programe predstaviť. Okrem starostu obce Ing. Mariána Paulisza a viacerých poslancov obecného zastupiteľstva, ktorí tiež vypomáhali pri organizácií akcie sa na našej udalosti zúčastnili aj delegácie z už spomínanej samosrpávy obce Balatonfőkajár.

Okrem iného sa v rámci programu predstavil aj vinár, ktorý prezentoval svoju rodinnú, veľmi úspešnú firmu. Tie najlepšie vína mali možnosť návštevníci aj ochutnať. Burčiak už pominul, vínko už dozrelo. Do malej koštovky mladých vín sa tiež zapojili miestni vinári, ktorí sa už teraz môžu tešiť na vinikajúce "ovocie".

Tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami opäť o rok ešte s bohatším programom.